fbpx

SEO step

Komanda

Apie mus

1

Puiku, kad šiandien galime susipažinti,- ryšiai, komunikacija, vaizdinė pateiktis, informacinių technologijų žinios ir gebėjimas valdyti bei administruoti sudėtingas verslo sistemas yra ypač svarbūs, norint išsaugoti ir plėsti veiklą.
Manome, kad ši pažintis – galimybė jūsų verslui išspręsti esamus trukdžius ir augti, pasiekti didesnį žinomumą ir sklaidą informacinėje erdvėje, lengviau rasti ir pritraukti klientus, suteikti jiems kokybiškas paslaugas ar norimus produktus ir visa tai daryti lengviau, su mūsų profesionalios komandos pagalba.

Su dabartiniame technologijų pasaulyje taip reikalingomis žiniomis ir gebėjimais mūsų komandos paslaugos padės jums tikslingiau bei efektyviau judėti į tikslą̨, mums – tai galimybė įsitraukti į dominančią veiklą, pritaikyti turimas žinias ir auginti profesionalius gebėjimus ir džiaugtis rezultatais.

2

3

Jeigu jums reikia iniciatyvių, sumanių ir atsakingų specialistų bei pagalbos verslui – tegul mūsų pažintis tęsiasi! Mūsų specialistų gebėjimai pagrįsti ne vien įgytų žinių ar mokymų diplomais, informacinių technologijų̨, tinklapių administravimo, priežiūros, kūrimo, atnaujinimo, optimizavimo, programų diegimo, SEO, norimos informacijos sklaidos socialiniuose tinkluose bei įvairiose reklamų ir skelbimų platformose, bei įvairių tam reikalingų programų ar vizualinės informacinės medžiagos redagavimo priemonių išmanymu, tačiau įgyta realia, ilgalaike, patirtimi.

seo specialistas

Informacinių technologijų, elektroninio verslo ir vadybos, SEO specialistas:

Andrius

SEO optimizavimo žinios 50%
Internetinių svetainių kūrimo gebėjimai 50%
 • Interneto svetainių kūrimas, administravimas, atnaujinimas;
 • Kasdienė veikiančio tinklapio priežiūra;
 • Saugumo sertifikatų interneto svetainėse diegimas;
 • Interneto svetainių, tinklapių optimizavimas auginant svetainės pasiekiamumą pagal norimus paieškos kriterijus;
 • SEO auditas, diegimas, pritaikymas optimaliam interneto svetainės darbui;
 • Elektroninių parduotuvių administravimas (angl. e-shop);
 • Konsultacijos dėl norimų elektorinio verslo pakeitimų.

O be visų šių žinių ir gebėjimų – pilnas inovatyvių sumanymų, ieškantis ir parenkantis tinkamą strategiją bei reikiamus elektroninio verslo sprendimus šios komandos vadovas. Ir dar – mėgstantis gerus, sportinius automobilius bei užsiimantis Rytų kovos menais ne tik sporto ar kūno lavinimo tikslais, tačiau ir vidinio balanso bei harmonijos palaikymui.

Tekstų ir vizualinio dizaino, socialinės žiniasklaidos, verslo įvaizdžio kūrimo ir auginimo specialistė

Julija

Grafikos dizaino patirtis 50%
Internetinių svetainių kūrimo įgūdžiai 50%
 • Tekstų, laiškų, postų kūrimas ir sklaida;
 • Profesionalios vizualinės medžiagos sukūrimas: logotipai, maketai, plakatai bei kita įvairi virtuali ar spausdinama verslo informacija;
 • Verslo įvaizdžio strategijos kūrimas ir formavimas socialiniuose tinkluose;
 • Verslo socialinės komunikacijos pagalba. 

Ir be šių išvardintų savybių – tai nuolat tobulinanti save, naujus dalykus besimokanti, gebanti įkvėpti kitus, patiriamų iššūkių metu, komandos narė. Turinti ypatingą hobį – orų stebėjimą ir be viso to labai mylinti vaikus, galinti įsikūnyti į norimą personažą, taigi valiūkiška ir įdomi.

Dizainas be pavadinimo (39)
Call Now Button