fbpx

SEO step

SEO optimizavimas

SEO auditas

SEO auditas kas tai?

SEO analizė tai procesas, kurio metu SEO specialistai analizuoja SEO optimizacijos klaidas bei neįgyvendintas galimybes. Tikrinama ar internetinis puslapis atitinka visus SEO standartus. SEO audito metu apžvelgiamas tiek išorinis SEO optimizavimas, tiek vidinis SEO optimizavimas. Todėl SEO auditas jūsų svetainei – pirmas žingsnis geresnių rezultatų link.

SEO auditas padeda išsiaiškinti internetinės svetainės stipriąsias ir silpnąsias vietas. Šio tyrimo metu yra pateikiamos nustatytos internetinės svetainės klaidos bei pateikiamos profesionalios rekomendacijos. 

Kaip atliekamas SEO auditas?

SEO auditą galima atlikti naudojant įvairias programas, tačiau šiuo būdu nėra apžvelgiamos visos “pusės”. Todėl siekiant ryškiausių ir naudingiausių rezultatų rekomenduojama naudotis visapusiškomis SEO specialistų paslaugomis. 

SEO analizės veiksmai:

Tinklalapio pavadinimo (angl. Domain) analizė
Tikrinama ar puslapio pavadinimas atitinka teikiamas paslaugas. Pagal kliento poreikius Tikrinama kokioje pozicijoje Google paieškos sistemoje yra pagrindiniai vartojami raktažodžiai

SEO specialistas tikrina ar internetinėje svetainėje įrašytas “Google analytics” bei ar paskyra susieta su “Google search console

Tikrinama kokioje pozicijoje Google paieškos sistemoje yra pagrindiniai vartojami raktažodžiai. Pagal kliento poreikius surandami ir pateikiami nauji, paklausūs, jo veiklą atspindintys, raktažodžiai.

SEO specialistas tikrina išorinių nuorodų kiekį. Pateikiama statistika kiek turite išorinių nuorodų (išorinių šaltinių). Tikrinamas kiekvieno internetinės svetainės puslapio vidinių nuorodų kiekis bei nukreipimai. Analizuojama ar visos puslapių “url” nuorodos sutampa su puslapio pavadinimu

Tikrinamas internetinio puslapio pritaikymas mobiliesiems įrenginiams. Pateikiamos visos problemas, kurias reikėtų pataisyti, jog puslapis būtų pritaikytas naudoti ir mobiliesiems įrenginiams

Tikrinama ar svetainė turi SSL saugumo sertifikatą

Tikrinama ar svetainėje tinkamai panaudotos antraštės, ar jose yra pagrindiniai raktažodžiai

Tikrinama ar tinkamai aprašytos Meta žymos, ar pavartotas reikiamų raktažodžių kiekis, ar tekstas nėra kopijuotas.

Pateikiamos jūsų internetinio puslapio programinės klaidas

Tikrinama ar vaizdiniai failai (nuotraukos, vaizdo įrašai) turi tinkamus pavadinimus, yra parengti pagal reikalavimus. Tikrinama ar internetinė svetainė turi “fav” ikoną.

Kiek kainuoja SEO auditas?

Tai priklauso nuo projekto apimties bei kliento tikslų. SEO STEP kaina: nuo 100 eurų.

Kada reikia atlikti SEO auditą?

SEO auditą rekomenduojama atlikti tiek naujam projektui, tiek jau rinkoje žinomam projektui. Naujam projektui šis procesas atskleis tobulėjimo ir plėtros galimybes, o jau funkcionuojančiam verslui padės atrasti klaidas ir jas panaikinti.

Kiek laiko užtrunka SEO auditas?

SEO auditas  vykdomas 2 – 7 dienas (priklausomai nuo projekto apimties).

Call Now Button