fbpx

SEO step

PATARIMAI

TOP 10 nemokamų WordPress įskiepių

RANK MATH

šis nemokamas papildinys skirtas palengvinti SEO optimizacijos darbus. Rank Math papildinys – vienas geriausių pagalbininkų SEO optimizacijos procese. Jis suteiks aiškius nukreipimus, pastabas bei paaiškinimus.
Yoast SEO – labai panašus į Rank Math, tačiau nemokamoje versijoje yra daug mažiau galimybių, todėl rekomenduojama SEO optimizacijai rinktis Rank Math.

MonsterInsights

šis įskiepis padės lengviau susieti „Google analytics“ paskyrą su internetine svetaine. Šio įrankio pagalba išvengsite reikalingo programavimo. „Google analytics“ įrankio pagalba galima stebėti internetinės svetainės apsilankymų rodiklį bei atliekamus veiksmus.

All-in-One WP Migration

šis įskiepis leidžia padaryti internetinės svetainės atsarginę kopiją (angl. Backup). Taip pat importuoti ar eksportuoti internetinės svetainės failus. Kartu su šiuo įrankiu rekomenduojama įdiegti ir All-in-One WP Migration File Extension. Jo pagalba galima dirbti su didesnės talpos failais nemokamai.

ELEMENTOR

vienareikšmiškai geriausias temos redaktoriaus įrankis, kuris leidžia patogiai ir be programavimo žinių sukurti unikalų internetinės svetainės dizainą. Kartu su šiuo įskiepiu rekomenduojame įsidiegti ir kitus du jo papidinius: Elementor – Header, Footer & Blocks skirtas svetainės apatinės dalies (angl. Footer) ir viršutinės dalies (angl. Header)redagavimui. Essential Addons for Elementor – šis papildinys atveria dar daugiau papildomų nemokamų redagavimo galimybių.

Envato Elements

šio įrankio pagalba galima pasirinkti jau sukurtą tam tikro tipo internetinės svetainės puslapių dizainą, kuriame reikės pakeisti tik tekstą ir vaizdinę medžiagą.

Really Simple SSL

šis papildinys aktyvuos jūsų svetainės SSL saugumo sertifikatą. Svetainės viršutinėje dalyje vietoj „puslapis nesaugus“ rodys užraktą, reiškiantį internetinės svetainės saugumą.

OneSignal Push Notifications

šis papildinys padės geriau išlaikyti bendravimą su klientais. Jis yra panašus kaip naujienlaiškių prenumeratorių modulis: siunčia prenumeravusiems žmonėms žinatinklio žinutes tiek į mobiliuosius telefonus, tiek į kompiuterius.

Widget for Social Page Feeds

turite socialinių tinklų puslapius? Šio įrankio pagalba galėsite savo internetinėje svetainėje gauti papildomų „patinka“ paspaudimų ant savo Facebook fanų puslapių. Taip pat galima parodyti savo „Facebook“ fanų puslapio veiklą.

reSmush.it Image Optimizer

šio įrankio pagalba galima optimizuoti įkeltus svetainės failus taip sutaupant internetinės svetainės talpą bei pagreitinti ją.

Akismet

šis įrankis reikalingas siekiant išvengti nereikalingų komentarų ar atsiliepimų: visi turės praeiti internetinės svetainės administratoriaus patikrą. Šis įrankis puikiai tvarkosi su perteklinę informacija (angl. Spam)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Call Now Button